Wigilia klas trzecich

21 grudnia – jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia – Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły, Młodzież Klas Maturalnych spotkali się, aby wspólnie pochylić się nad cudem Wcielenia Syna Bożego i radośnie świętować to wydarzenie. Zgodnie z tradycją odbyło się wspólnie kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń błogosławionych, ciepłych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Informacja o XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu - "Kolęda Obcojęzyczna"

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach zaprasza uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych oraz III klas gimnazjum do wzięcia udziału w XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu - "Kolęda Obcojęzyczna"

Karty zgłoszeniowe należy przesłać do dnia 14 stycznia 2019 r.

Konkurs odbędzie się 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 10.00

Oddajemy krew

6 grudnia to czas kiedy Mikołaj przynosi prezenty. Uczniowie z naszej szkoły też postanowili zrobić prezent i oddać najcenniejszy dar - krew. Bardzo wszystkim dziękujemy.

W akcji wzięło udział kilkunastu uczniów naszego Liceum

Olimpiada historyczna.

W listopadzie 2018r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Olimpiady Historycznej. Wzięli w nim udział uczniowie: Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek. Etap ten składał się z części pisemnej i ustnej.

W grudniu 2018r. Komitet Olimpiady Historycznej w Rzeszowie podjął decyzję, że Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek zakwalifikowali się do etapu okręgowego. Część pisemna tego etapu odbędzie się 12.01.2019r. w siedzibie Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Serdecznie gratulujemy Katarzynie i Erykowi.

Matura 2019 już za
godz
sek

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/helper.php on line 68

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/tmpl/_rquote.php on line 15

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek

"O widzicie moje robaczki świętojańskie"

"Zaspałeś?! No to zmień koguta... "

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.