Testament Jana Pawła II – szkolny konkurs recytatorski

Zbliżający się XX Dzień Papieski  skłania do sięgnięcia do zapisanej w poezji myśli Papieża – Polaka. Szkolny konkurs recytatorski  stworzył młodzieży Kołaczyckiego Liceum taką możliwość. Recytatorzy zaprezentowali m. in. fragmenty „Tryptyku rzymskiego”, liryki  Karola Wojtyły.

Wyróżnienia otrzymali:

Marcin Maćkowiak – klasa I A

Kornelia Szczepkowicz – klasa II PC

oraz Jonatan Maciejowski – klasa II GA, który będzie reprezentował szkołę w "Powiatowym Przeglądzie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II”.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH!!!

Z okazji 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach Biblioteka Szkolna zaprasza uczniów do udziału w konkursach:

• literackim " Moja szkoła" - każdy uczestnik może przygotować na konkurs wiersz, opowiadanie, fraszkę;
  • fotograficznym "Szkoła w obiektywie" -  tematem Konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej niepowtarzalny klimat „Liceum”, na który składają się uczniowie, nauczyciele, pracownicy, mury szkoły;
  • plastycznym "Kołaczyckie Liceum w oczach uczniów" - prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej;

Prace należy składać w Bibliotece Szkolnej do 9 października 2020 r. Prace oceni Jury powołane przez organizatorów Konkursu.

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021!

800 - Msza Święta w Kościele w Kołaczycach

900 - Klasy pierwsze spotykają się z Dyrektorem Szkoły na dziedzińcu szkolnym (w razie złej pogody, uczniowie klas pierwszych  udają się do wyznaczonych klas na spotkanie z wychowawcą).
Klasy drugie i trzecie spotykają się od razu (godz. 900) z wychowawcami klas.

Wykaz sal na spotkanie z wychowawcami:

Klasa 1a+b - sala nr 2

Klasa 1c - sala nr 1

Klasa 1d - sala nr 23

Klasa 2Ga - sala nr 33

Klasa 2Gc - świetlica

Klasa 2Pa - sala nr 34

Klasa 2Pb - sala nr 3

Klasa 2Pc - sala nr 22

Klasa 3a - sala nr 25

Klasa 3c - sala nr 35

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązują maseczki (zakrycie nosa i ust) i dezynfekcja rąk!

Gazetki szkolne

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.