Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach serdecznie zapraszają na "Ślubowanie klas I", które odbędzie się 30 października 2019 r. w Liceum w Kołaczycach o godz. 1700

Harmonogram:

Święto Edukacji Narodowej, popularnie nazywane Dniem Nauczyciela, to okazja do złożenia podziękowań i życzeń wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły.
    Podczas uroczystej akademii Dyrektor wręczył nagrody – dowód uznania za zaangażowanie i pracę społeczną na rzecz szkoły.
    Symboliczny kwiatek – odebrany z rąk uczniów – to znak ich wdzięczności.

Miło nam poinformować, iż w ogólnopolskim konkursie „Jestem Eko” , organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom uczennica klasy Oliwia Pruchnik 1PB Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach zdobyła wyróżnienie.

Nasi uczniowie z klasy IIIA i IIIC znowu pokazali wielkie serce. Oddając krew pomogli osobom najbardziej potrzebującym. Dziękujemy.

Piękna praca naszej uczennicy Zuzanny Michalec z klasy IGA została przekazana na konkurs, który został ogłoszony przez Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki.