Duża wrażliwość i świetne oko pozwala uchwycić zwykłym aparatem fotograficznym, to co ulotne. Osób o takich cechach mamy w szkole bardzo dużo. Świadczy o tym zainteresowanie, jakim cieszą się konkursy fotograficzne. Tym razem znowu okazało się, że najlepszym zdjęciem wysłanym na  III Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny

Notatnik przyrodniczy - „Leśne pejzaże”, objęty honorowym patronatem Starosty Jasielskiego Adama Kmiecika, była praca Marty Zemrys, uczennicy klasy IIB. Za zajęcie I miejsca Marta otrzymała nagrody rzeczowe i możliwość udziału w bezpłatnym wyjeździe na warsztaty ceramiczne do Leska.

Koordynatorem konkursu na terenie szkoły była Pani Katarzyna Gardzina.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.