W dniu 18 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle odbyło się spotkanie podsumowujące konkursy ekologiczne. Sukcesem mogą pochwalić się nasi uczniowie.

W Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zanieczyszczenia powietrza zagrażają mojemu zdrowiu” w kategorii plakat drugie miejsce otrzymała Katarzyna Bara z klasy II B.  Organizatorem tego konkursu był Zespół Szkół nr 4 w Jaśle, we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Jaśle pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Jasielskiego Pana Adama Kmiecika.

Drugi z konkursów to Projekt: „Oleje przepracowane – wspólny problem”. Projekt ten był realizowany przez Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjne Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle od października 2012 r. we współpracy z Konsorcjum Olejów Przepracowanych – Organizacja Odzysku S.A. w Jedliczu pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Jasielskiego Pana Adama Kmiecika. W tym konkursie nagrody za drugie miejsce odebrała grupa reprezentowana przez Adriannę Grotkowską, Bogumiłę Kawalec, Karolinę Nowicką i Justynę Skocz. Uczennice przygotowały w ramach projektu prezentację multimedialną i przedstawiły ją w czterech szkołach podstawowych i gimnazjalnych. Prezentację pokazano 17 razy.

Koordynatorem Projektu była mgr Katarzyna Gardzina.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!