W dniu 31 maja 2013r. na obiekcie trawiastym MOSiR Jasło odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej o Puchar starosty Jasielskiego.

W turnieju wzięło udział 4 zespoły: LO Kołaczyce, KPP w Jaśle, PSP w Jaśle oraz Służba Więzienna w Jaśle.

Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Reprezentacja LO w Kołaczycach, występująca w składzie: Kamil Palar, Karol Nowak, Eryk Wojdyła, Arkadiusz Szczepanik, Krystian Jachym, Patryk Mamroł, Krzysztof Jedziniak, Mateusz Tobiasz, Krystian Zegarowski i Mateusz Biernacki zajęła  II miejsce po meczach:

LO – Służba Więzienna w Jaśle 1:1

LO – PSP w Jaśle 3:1

LO – KPP w Jaśle 1:1

Turniej zwyciężyła KPP w Jaśle, uzyskując taką samą liczbę punktów co LO w Kołaczycach, jednakże z lepszym bilansem bramkowym. Na III miejscu uplasowała się PSP w Jaśle, a IV pozycję zajęła Służba Więzienna w Jaśle.

Uroczystego wręczenia pucharów dokonał przedstawiciel Starostwa Jasielskiego Tadeusz Górczyk.