Nasza szkoła, jako Szkoła Odkrywców Talentów, jak co roku,zorganizowała 21.03.2012r. prezentację dorobku kulturalnego uczniów. Była to okazja do pokazania społeczności szkolnej różnorodnych uczniowskich talentów: teatralnych, literackich, językowych i matematycznych. Zwycięzcy w XI Powiatowym Konkursie Teatralnym w Jaśle przedstawili sztukę pt. " Potyczki damsko-męskie",  uczennice kl.Ib - Wioleta Wojdyła i Weronika Płazińska, pochwaliły się swymi zdolnościami recytatorskimi, recytowane utwory były prezentowane na Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Jaśle z sukcesami, a uczniowie Łukasz Tomasik, Sylwester Szarek przedstawili skecze w języku niemieckim.  Z kolei miłośnicy sudoku zmagali się w szkolnym konkursie w tej kategorii wiedzy matematycznej.