Uczniowie klasy 2c i klasy 1a pod opieką pani Małgorzaty Piątkowskiej przygotowali program artystyczny pt.  „Бeлые ночи b Санкт Петербургe”,  który zaprezentowali gronu pedagogicznemu i uczniom naszej szkoły.
Przedstawienie to było realizacją kolejnego  punktu projektu „Hi! Привет! Hallo!- pociągiem marzeń w świat.”
   Tym razem młodzi aktorzy zaprosili publiczność  na romantyczną wycieczkę po kanałach Wenecji Północy, miasta carów - Sankt Petersburga. Przedstawiono  historię  i atrakcje turystyczne tego urzekającego bogactwem kulturowym miasta. Aby przybliżyć atmosferę  i smaki  kuchni rosyjskiej,  młodzież przygotowała kulinarne delicje. Bo przecież nie sposób  odwiedzić  Rosję i nie skosztować tradycyjnego czarnego chleba, czy kawioru, którymi poczęstowano  wszystkich zgromadzonych gości w czasie spotkania. Nie zabrakło również teatralnej  uczty. Młodzież zaprezentowała  fragment literackiego dzieła napisanego cyrylicą  przez M. Bułhakowa  pt.”Mistrz i Małgorzta”.