W tym roku, po raz kolejny, społeczność naszej szkoły brała udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Szlachetna paczka". W poniedziałek wolontariusze zawieźli paczki do dwóch rodzin. Samorząd szkolny oraz szkolny wolontariat wsparł akcję przygotowując paczkę dla konkretnej, potrzebującej pomocy, rodziny. Dzięki wspólnej pracy, zaangażowaniu całej społeczności szkolnej- nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, przygotowaliśmy kilka dużych pudeł, które skrywały marzenia i potrzeby naszych wybranych rodzin.

Nie sposób opisać radości obdarowanych, dla których te święta, dzięki nam wszystkim nabiorą innego wymiaru- wymiaru szczęścia. Dziękujemy za wsparcie każdej osobie, która przyłączyła się do tej szlachetnej akcji. Akcji, która ma nieść mądrą pomoc i uczyć nas bezinteresownej, płynącej z serca umiejętności pomagania.

Dziękujemy - samorząd szkolny pod opieką pani Barbary Żytniak i Moniki Szlachty oraz szkolny wolontariat pod opieką pani Agnieszki Wójcik