W dniu 30 sierpnia  2012r. na uroczystej Sesji Rady Miejskiej, w obecności radnych Rady Powiatu Dębickiego, radnych Rady Miejskiej w Brzostku, sołtysów oraz mieszkańców gminy, najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, na stałe mieszkający w gminie Brzostek, otrzymali Nagrody Burmistrza Brzostku Leszka Bieńka. Nagrody, w tym roku wręczane już po raz trzeci, przeznaczone są dla uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce i różnorodne sukcesy na zawodach, olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Nagrodę Burmistrza Brzostku otrzymało 19 osób, w tym aż 6 uczniów LO Kołaczyce. A były to: Marzena Stanek ( otrzymała nagrodę już po raz trzeci), Mariola Jantoń, Maria Makowska, Katarzyna Mirus, Aneta Stawarz i Edyta Zaranek. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic i życzymy im dalszych sukcesów w nauce i kolejnych nagród.