W środę 22 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Po Mszy św., o godz. 9.00 cała społeczność uczniowska wraz z kadrą nauczycielską zgromadziła się na sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pan Dyrektor wygłosił przemówienie, w którym podsumował cały kończący sie rok szkolny. Następnie uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz ci najbardziej zasłużeni w różnych dziedzinach dla szkoły odebrali z rąk Dyrektora atrakcyjne nagrody książkowe. Potem uczniowie zaprezentowali krótką akademię a następnie spotkali się z  wychowawcami swoich klas, którzy wręczyli pozostałe świadectwa. Wszyscy z radością udali się na zasłużony wakacyjny odpoczynek, by nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym.