16 grudnia 2010r delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Stypendium to otrzymują najlepsi uczniowie z danej szkoły. Z terenu Podkarpacia zostało wyróżnionych 244 uczniów. W naszej szkole najwyższą średnią ocen uzyskała Agnieszka Stodolak, uczennica klasy III a. Uroczystość rozpoczął Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas, który odczytał list gratulacyjny przesłany przez Wojewodę Podkarpackiego, Panią Małgorzatę Chomycz. Po przyjętej gromkimi brawami części artystycznej, dyplomy podpisane przez Premiera Donalda Tuska, wręczył młodzieży Podkarpacki Kurator Oświaty. Ostatnim i miłym akcentem pobytu naszej delegacji w Rzeszowie był krótki wywiad z Dyrektorem Antonim Salachą i Agnieszką Stodolak dla Polskiego Radia Rzeszów.