W dniu 30 września 2010 odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz pierwsze spotkanie z rodzicami klas pierwszych. Impreza rozpoczęła się o godz. 1600 od wprowadzenia pocztu sztanndarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Po wyprowadzeniu pocztu sztandarowego Pan Dyrektor przedstawił rodzicom nauczycieli uczących w klasach pierwszych i opowiedział w skrócie o funkcjonowaniu naszej szkoły. Po wystąpieniu Pana Dyrektora zaprezentował się zespół taneczny nad którym opiekę sprawuje wicedyrektor pani Agnieszka Wójcik. Zespół zatańczył dwa tańce: rumbę i jive. Następną częścią była prezentacja klas, a później wspólna dyskoteka.