W dniu 01 grudnia 2009r. w Miejscu Piastowym odbyła się Rejonowa Licealiada chłopców. Nasz zespół w składzie: Damian Wojdyła 3c, Kondrad Wilisowski 2d i Łukasz Urzędowski 1b (op. A. Iwanicki) wywalczył wysokie III miejsce.
      03 grudnia 2009r. w I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie odbyła się Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt.
      W zawodach brało udział 8 szkół z powiatów: strzyżowskiego, jasielskiego i krośnieńskiego.
I LO Krosno
II LO Krosno
ZS Miejsce Piastowe
ZS Iwonicz
ZS Czudec
I LO Jasło
ZS Strzyżów
ZS Kołaczyce
     Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji reprezentacja naszej szkoły w składzie: Edyta Talaga 1c i Sylwia Jamrozik 1c (op. A. Filipek) wywalczyła II miejsce ulegając w finale drużynie I LO Krosno.
     Nasza szkoła będzie reprezentować Powiat Jasielski w finale Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt, która odbędzie się 17 grudnia w Nowej Sarzynie.
     Życzymy kolejnych sukcesów.