Listopad to miesiąc, który skłania do refleksji nad przemijaniem. Śmierć jest nieodzowną częścią naszego życia. ,,Siostra nasza…” pojawia się niespodziewanie. A my? Często nie mamy czasu, aby zastanowić się nad własnym życiem.

Pośród jesiennych liści, w tajemniczej scenerii rozświetlonej   blaskiem świec odbyły się 20 listopada ,,Poetyckie Zaduszki”. Utwory, które wykonali uczniowie to dzieła między innymi: Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, ks. Jana Twardowskiego, Kazimiery Iłłakowiczówny, Czesława Miłosza. Wyjątkowy nastrój podkreśliły piosenki wykonane przez szkolnych wokalistów.

Mamy nadzieję, że poetycko - muzyczne rozważania nad tajemnicą przemijania , nad śmiercią i siłą miłości dostarczyły wam wszystkim niezapomnianych przeżyć.

W montażu słowno – muzycznym wzięli udział: Magda Dudek (IIa), Maciek Krajewski (IIa), Patrycja Lechwar (IIa), Kornelia Lelkowska (IIa), Katarzyna Madej (IIa), Angelika Pięta (IIa), Natalia Radzik (IIa), Paulina Maciejowska (IIb), Alicja Rak (IIa), Mariola Szarek (IIIa), Katarzyna Czernik ( IIIc), Ilona Głowacka (IIIc), Joanna Kania (IIIc), Natalia Kolbusz (IIIc), Adriana Palacz (IIIc), Sabina Wolska (IIIc).

Przygotowała Ewa Śmietana