W ramach Dni Jasła, w dniu dzisiejszym (20.06) odbyła się MUNDURIADA. Wśród 8 drużyn - "zawodowych mundurowych", po raz pierwszy wystartowali także uczniowie klas o profilu policyjno strażackim, naszego liceum. Zawodnicy rozegrali 5 konkurencji - bieg w workach, wychodzenie po linie, strzelanie do celu, bieg "żółwi" i przeciąganie liny.

W trzech konkurencjach udało się naszym uczniom zdobyć pierwszą pozycję i 10 punktów. 4 miejsce w przeciąganiu liny (5punktów) i 5 w strzelaniu (4 punkty) zapewniły naszej szkole pierwsze miejsce. W składzie zwycięskiej drużyny byli z 2d: Mirek Kita, Dominik Roś, Rafał Szot, Rafał Wierzbi, Dawid Śliż oraz z 1d: Karol Lisowski, Tomek Roś i Mateusz Orzechowski. Nie wszyscy panowie mieli możliwość zaprezentowania swoich możliwości, ale wszystkim serdecznie gratulujemy!

Szkoda tylko, że pogoda nie bardzo dopisała i zawodnicy walczyli w strugach deszczu.