W dniach 28 listopada- 5 grudnia w Ożennej realizowany był międzynarodowy projekt Erasmus+ 'WORLD OF COMMUNITIES GAMES MASTERS COMPETITION'. W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie z Litwy, Ukrainy i Polski, w tym trzy uczennice naszej szkoły: Natalia Surdel (2AB), Kamila Szydłowska (3AB) oraz Martyna Wiatr (3AB). Językiem projektu był język angielski, a zajęcia projektowe obejmowały elementy edukacji obywatelskiej, edukację o kulturze każdego z państw (miedzy innymi przygotowywanie i próbowanie potraw charakterystycznych dla kuchni każdego z trzech krajów), integrację międzynarodową młodzieży . Uczestnicy poznali również elementy historii Ożennej, odwiedzili okoliczną stadninę koni, zwiedzali Jasło . Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia.