W czwartek 11 grudnia przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem panią Wicedyrektor Agnieszką Wójcik oraz świętym Mikołajem i jego pomocnikami udali się do Domu Dziecka w Wolicy z wizytą przedświąteczną, opłatkiem, stroikiem bożonarodzeniowym i oczywiście z prezentami pod choinkę. Wszyscy wychowankowie Domu Dziecka i ci najmłodsi i ci trochę starsi dostali od św. Mikołaja piękne i długo oczekiwane prezenty. Były to gry planszowe, różnorodne puzzle, sprzęt sportowy, maskotki, przybory szkolne i słodycze. Radość dzieci była ogromna. Zapanowała prawdziwie rodzinna i świąteczna atmosfera. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj obiecał wychowankom, że powróci na pewno za rok.

Przygotowała Agnieszka Wójcik