Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020

dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów

Kończysz gimnazjum, szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

Jako jedyne liceum ogólnokształcące w regionie pozostawiamy Tobie możliwość wyboru trzeciego obowiązkowego przedmiotu w zakresie rozszerzonym. Semestr pierwszy w klasie I przeznaczysz na przemyślenie i doprecyzowanie swoich preferencji: mimo że zdecydujesz się na wybór klasy humanistycznej, przyrodniczej, mundurowej, po I semestrze  możesz wybrać jeden z czterech przedmiotów: język angielski, matematyka, wiedza o społeczeństwie, informatyka.

Oferta dla absolwentów gimnazjum

Więcej o tej klasie - kliknij

Oferta dla absolwentów szkół podstawowych

Więcej o tej klasie - kliknij