Uroczystości w 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja odbyły się tradycyjnie na kołaczyckim rynku. Obchody poprzedziła uroczysta msza święta w kościele św. Anny w intencji Ojczyzny.
Poczet sztandarowy Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach oraz Kompania Honorowa Jednostki Strzeleckiej 2094 im. płk Stanisława Soczka wzięły udział w uroczystych obchodach tego święta w Kołaczycach.

W dniu 23.04.2024r odbył się Rejonowy Etap Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, gdzie drużyna naszego liceum w składzie: Kacper Smagacki, Julia Fryc, Aleksandra Finek, Paweł Grotkowski i Kacper Lisowski pod opieką pani Marzeny Sikory zajęła I miejsce. W rywalizacji wzięło udział sześć drużyn.

Z okazji Dnia Liczby π w naszej szkole odbył się klasowy konkurs matematyczny.
Zwyciężyła klasa IC w składzie: Emilia Tuleja i Hubert Dzik.
Wyróżnienie otrzymali uczniowie z klasy IIA - Michalina Błoniarz oraz Patryk Baran.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.