Z okazji Dnia Liczby π w naszej szkole odbył się klasowy konkurs matematyczny.
Zwyciężyła klasa IC w składzie: Emilia Tuleja i Hubert Dzik.
Wyróżnienie otrzymali uczniowie z klasy IIA - Michalina Błoniarz oraz Patryk Baran.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

W dniu 24 kwietnia 2024 w sali konferencyjnej Generatora Nauki w Jaśle. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom".

W dniu 19 kwietnia 2024r., w Akademii Policji w Szczytnie odbył się finał XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej, objętej patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
  Doskonale spisali się w niej licealiści z Kołaczyc, którzy całkowicie zdominowali swoich konkurentów z kilkudziesięciu szkół z całej polski.
  Zarówno w konkurencjach sprawnościowych, jak i na egzaminie ustnym, młodzież z kołaczyckiego liceum nie dała żadnych szans swoim rówieśnikom, m.in. z Warszawy, Częstochowy, Lublina, Poznania i wielu innych.