Dnia 29 maja  2018r. uczennice z klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego im.  Marii Skłodkowskiej-Curie w Kołaczycach - Marcelina Bielecka, Joanna Błoniarz, Anita Pruchnik  znalazły się wśród 5 finalistów konkursu organizowanego dla 5 województw Polski Wschodniej pt. „Start-up na 5-tkę”. Jest to dla naszej szkoły ogromny sukces.  Konkurs stanowił  podsumowanie „Lekcji o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II” zorganizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju i okazał się niepowtarzalną szansą na wypróbowanie swoich sił , jako innowacyjny przedsiębiorca . 

Przypominamy, że 1 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  21 maja 2018r. w Zespole Szkół w Czudcu odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskich  Zawodów Sportowo – Obronnych „Sprawni jak Żołnierze”.

  W tegorocznej 41 już edycji w finale wojewódzkim startowały zwycięskie ekipy w kategorii dziewcząt i chłopców z rejonów Krosno, Rzeszów i Tarnobrzeg.

     W dniu 24.05.2018 r. odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Zawody miały miejsce w Lisiej Górze w Rzeszowie. Drużyna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach w składzie: Ilona Szymańska, Weronika Czerkowicz, Aleksandra Bober i Jakub Przewoźnik pod opieką p. Marzeny Sikory zajęła III miejsce. Uczniowie na tych zawodach reprezentowali powiat jasielski. Rywalizacja była zacięta, a wszystkie drużyny reprezentowały wysoki poziom.

  W dniu 22.05.2018r. na kompleksie sportowym „Orlik” odbył się X Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora LO w Kołaczycach.  W zawodach wzięło udział 6 szkół z gmin: Brzostek, Brzyska i Kołaczyce. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor szkoły Antoni Salacha.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!