Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach bierze udział w konkursie „200 książek do wygrania”. Dzięki tej akcji biblioteka szkolna może pozyskać nowości wydawnicze.

To Wy decydujecie, które biblioteki dostaną książki.

Głosowanie trwa od 8 listopada 2018r.

do 7 grudnia 2018r.

Kliknij na link i zagłosuj na Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach

www.novaedita.com/konkurs

Dziękujemy!

  14 października to święto wszystkich Pracowników Oświaty. Upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu  z roku 1773. Święto jest okazją do wyrażania wdzięczności wszystkim Nauczycielom  i  Pracownikom szkoły.  

   Dnia 24 października 2018r. dwie uczennice z klasy IIc - Julia Jasionowicz i Klaudia Dubiel wraz z opiekunem – nauczycielem geografii brały udział w X Konferencji Ekologicznej w MDK Jasło na temat „POWIETRZE – rodzaje i skutki zanieczyszczeń oraz sposoby jego ochrony”. Organizatorem tej konferencji było Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS oraz Partner Główny - Grupa LOTOS S.A., a honorowym patronatem objął Starosta Jasielski – Adam Pawluś.

  11 października 2018r. w Liceum w Kołaczycach odbył się IX już Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczna Polska”. Sześć drużyn rywalizowało w 4 konkurencjach: strzelanie z broni długiej i krótkiej, test wiedzy z zakresu wiedzy o społeczeństwie, prawa i ustawy o Policji, policyjny tor sprawnościowy oraz I pomoc.

Our website is protected by DMC Firewall!