Konkurs „Wybieram Wybory”

16 stycznia 2018 miało miejsce wręczenie nagród uczestnikom ogólnopolskiego konkursu „Wybieram Wybory.

Tegoroczna edycja konkursu, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów obejmowała zagadnienia dotyczące wyborów samorządowych. Organizatorami przedsięwzięcia są Państwowa Komisja Wyborcza oraz Krajowe Biuro Wyborcze, uczniowie naszego Liceum wykazali bardzo duże zainteresowanie konkursem. Eryk Żyrek – uczeń IIa uzyskał wysoki wynik i zakwalifikował się do kolejnego etapu. Cieszy nas tak duże zaangażowanie naszych uczniów, a Erykowi życzymy powodzenia.

Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

10 stycznia 2018r. w Zespole Szkół nr. 4 w Jaśle odbył się etap szkolny Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowany przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie. W etapie tym udział wzięli Kinga Podraza, Weronika Pruchnik, Patrycja Zwolińska i Dominik Krajewski. Na tym szczeblu uczniowie pisali test wielokrotnego wyboru. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Kinga Podraza z klasy IId. Etap wojewódzki odbędzie się 24.01.2018r. w Rzeszowie w siedzibie WSPiA.

Serdecznie gratulujemy.

XV Międzyszkolny Konkurs Kolędy Obcojęzycznej

10 stycznia w Liceum Ogólnokształcącycm w Kołaczycach odbyła się XV jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu ,,Kolęda Obcojęzyczna”. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Jasielskiego, pana Adama Pawlusia oraz Burmistrza Kołaczyc, pani Małgorzaty Salacha. W tegorocznej edycji wzięło udział 10 szkół z powiatu jasielskiego, dębickiego i strzyżowskiego.

Warsztaty dziennikarskie w LO Kołaczyce

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek

"Dzidziuś, powodujesz że skacze mi poziom adrenaliny i zaczynam zgrzytać zębami"

"Zadania nigdy nie masz, ale zmalowana jesteś zawsze."

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!