Konkurs „Wybieram Wybory”

16 stycznia 2018 miało miejsce wręczenie nagród uczestnikom ogólnopolskiego konkursu „Wybieram Wybory.

Tegoroczna edycja konkursu, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów obejmowała zagadnienia dotyczące wyborów samorządowych. Organizatorami przedsięwzięcia są Państwowa Komisja Wyborcza oraz Krajowe Biuro Wyborcze, uczniowie naszego Liceum wykazali bardzo duże zainteresowanie konkursem. Eryk Żyrek – uczeń IIa uzyskał wysoki wynik i zakwalifikował się do kolejnego etapu. Cieszy nas tak duże zaangażowanie naszych uczniów, a Erykowi życzymy powodzenia.

Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

10 stycznia 2018r. w Zespole Szkół nr. 4 w Jaśle odbył się etap szkolny Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowany przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie. W etapie tym udział wzięli Kinga Podraza, Weronika Pruchnik, Patrycja Zwolińska i Dominik Krajewski. Na tym szczeblu uczniowie pisali test wielokrotnego wyboru. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Kinga Podraza z klasy IId. Etap wojewódzki odbędzie się 24.01.2018r. w Rzeszowie w siedzibie WSPiA.

Serdecznie gratulujemy.

XV Międzyszkolny Konkurs Kolędy Obcojęzycznej

10 stycznia w Liceum Ogólnokształcącycm w Kołaczycach odbyła się XV jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu ,,Kolęda Obcojęzyczna”. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Jasielskiego, pana Adama Pawlusia oraz Burmistrza Kołaczyc, pani Małgorzaty Salacha. W tegorocznej edycji wzięło udział 10 szkół z powiatu jasielskiego, dębickiego i strzyżowskiego.

Warsztaty dziennikarskie w LO Kołaczyce

"O widzicie moje robaczki świętojańskie"

"Zaspałeś?! No to zmień koguta... "

"Nie żebym była dinozaurem ... chociaż jestem..."

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.