Na początku  marca w naszym liceum   odbyło się  spotkanie  uczniów realizujących projekt pt. „Dreams come true - marzenia się spełniają”, opiekunów projektu  oraz  Pana dyrektora z  przedstawicielem wydawnictwa Nowej Ery. W czasie tej wizyty  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Projekt z Klasą” oraz przekazanie grantu na realizację projektu  wraz z  certyfikatem „Dobrze Zaprojektowanej Szkoły”.

Uczniowie naszej szkoły  klas: IIa i IIb opracowali  z nauczycielami  panią Małgorzatą Piątkowską i  panem Wincentym Skwarkiem projekt pt. „Dreams Come True – marzenia się spełniają” i zgłosili go   do konkursu.  Aby zdobyć sympatię internautów, a także lokalnej społeczności oraz  przyjaciół szkoły nie tylko z kraju, ale i  z zagranicy, przeprowadzili skuteczną kampanię reklamową   pracy konkursowej, która pomogła im zdobyć  liczne głosy internautów  oraz  tytuł laureata . Uczniowie podkreślają, że to  dla nich wielki zaszczyt  znaleźć się wśród 20 projektów  nagrodzonych przez wydawnictwo Nowa Era grantami finansowymi, pomimo  tak licznej  i mocnej konkurencji, czyli 477 zgłoszonych prac konkursowych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim sympatykom naszego projektu, którzy wspierali nas oddając  głosy na nasz projekt.  Wygrana pozwoli nam zrealizować projekt , osiągnąć zamierzone cele i spełnić nasze  marzenia.