We wtorek 15 III 2016 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyła się 28. edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Love me tender”. W tegorocznej edycji o nagrody walczyło 36 uczestników. Przesłuchania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie gimnazjum oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku w konkursie wzięła udział uczennica klasy III naszej szkoły – Patrycja Nocek, której talent wokalny został doceniony i wraz z Dominiką Czekaj z MDK w Rzeszowie, zdobyła ex aequo III miejsce.

Rywalizacja była niezwykle zacięta i stała na wysokim poziomie artystycznym. Patrycja zaprezentowała się świetnie, wykonując piosenkę z repertuaru Nikki Yanofsky pt. „Something new”, czym zdobyła uznanie zarówno jurorów jak i publiczności.