W dniu wczorajszym otrzymaliśmy wyniki  ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego Deutschfreund, w którym uczestniczyło 14 uczniów z naszej szkoły. W całej Polsce w konkursie udział wzięło 6356, natomiast w województwie podkarpackim 378 uczniów. Otrzymane wyniki bardzo nas ucieszyły, gdyż młodzież z naszej szkoły osiągnęła dobre wyniki. Najlepiej  w szkole wypadła uczennica klasy 3c Oliwia Michalec, która zdobyła 75% wszystkich możliwych do zdobycia punktów i zajęła 20 miejsce w województwie.

Kolejne miejsca w szkole przypadły Agnieszce Prokop 3a oraz Marzenie Dziedzic 1a, które zajęły 32 i 40 miejsce w województwie podkarpackim. Wyniki w konkursie bardzo nas cieszą i motywują do dalszej pracy. Cieszymy się, że mamy uczniów, którzy interesują się językiem niemieckim i myślimy, ze będzie on im przydatny także w dorosłym życiu.