Dnia 16 grudnia 2015 r. w Jasielskim Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki . Konkurs zatytułowany „Rzeka Wisłoka i jej dopływy” był skierowany do uczniów szkół położonych na terenie gmin należących do Związku.

Lauretami eliminacji gminnych w kategorii gimnazjum i szkoły średnie zostały uczennice z klasy 2b: Pruchnik Mariola i Przybyło Alicja.

Uroczyste wręczenie nagród przez Zarząd Związku  Gmin Dorzecza Wisłoki uświetniły występy młodzieżowych zespołów tanecznych z powiatu jasielskiego. Na zakończenie uroczystości wyświetlono krótki film, ukazujący historię, oraz podsumowujący zakres działalności  i zrealizowane projekty przez 20 lat działalności Związku.

Serdecznie gratulujemy!!!