W dniu 30 kwietnia na Orliku w Kołaczycach odbył się VII Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora LO w Kołaczycach.

Zawody uroczyście otworzyła pani Agnieszka Wójcik, Dyrektor Szkoły. W turnieju wzięło udział 6 szkół gimnazjalnych, które rywalizowały w dwóch grupach. W grupie A znalazły się: Zespół Szkół Społecznych w Krajowicach, Gimnazjum w Brzostku, Gimnazjum w Błażkowej. W skład grupy B weszły: Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy, Zespół Szkół Społecznych w Sowinie oraz Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach.

Rywalizacja w grupach odbywała się systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny z grupy.

Zwycięzcy VII Wiosennego Turnieju Piłki Nożnej to:

I miejsce: Gimnazjum w Brzostku

II miejsce: Gimnazjum w Błażkowej

III miejsce:  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach

W klasyfikacji Króla Strzelców zwyciężył Kacper Szymański (Gimnazjum w Brzostku). Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano Jakuba Stelmacha (Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach), natomiast tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju otrzymał Konrad Nowak (Zespół Szkół Społecznych w Sowinie).

Wręczenia pucharów oraz statuetek za osiągnięcia indywidualne dokonała pani Agnieszka Wójcik, Dyrektor LO           w Kołaczycach.

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju oraz zapraszamy za rok.

Ania wal pozdrawiam!