W dniu 14 kwietnia 2015 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców w składzie: Zacharko Anita, Bujak Sylwia, Marszałek Iwona, Szura Ewa, Papciak Sabina, Stawarz Monika, Jałowiec Małgorzata, Chmura Dominika, Piękoś Urszula, Biernacki Kamil, Podgórski  Jakub, Dziak Hubert, Marcisz Karol, Osika Tomasz, Fara Patryk, Płaziak Mateusz, Wiejowski Patryk, Samborski Jakub, Czajka Łukasz.

Dla uczestników biegów organizatorzy przygotowali liczne atrakcje m.in. spotkania ze sportowcami, nagrody rzeczowe.

Na koniec imprezy odbył się III Bieg Sokoła im. Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na rzecz Bartosza.