Dnia 20 marca jak co roku, z okazji pierwszego dnia wiosny w Naszej Szkole odbył się wewnątrzkolny konkurs „Klasa Asów”, którego celem jest wyłonienie największych szkolnych talentów.

Współzawodnictwo klasowe dotyczyło następujących konkurencji:

1. Sportowa (piłka siatkowa).
2. Kategoria plastyczna- każda klasa miała za zadanie przygotować plakat będący jej reklamą.
3. Kategoria teatralno - recytatorska – uczniowie w tej kategorii mieli za zadanie przygotować jedną scenkę (dialog, skecz) oraz jeden wiersz.
4. Kategoria  wokalno – instrumentalna – każda z klas przygotowała piosenkę o swojej klasie.
   W każdej z wyżej opisanych kategorii  klasy oceniane były przez powołane do tego jury. Za każdą z konkurencji były przyznawane punkty. Suma uzyskanych punktów zdecydowała
o wyłonieniu najlepszej klasy.
  Pierwsze miejsce w konkursie „Klasa Asów” zdobyła klasa I c, dla której szkoła ufundowała dopłatę do wycieczki klasowej w wysokości 300 zł.
Drugie miejsce zdobyła klasa II c, dla której nagrodą jest dopłata do wycieczki w wysokości 150 zł.
  Trzecie  miejsce zajęła klasa I b, w nagrodę klasa wybrała sobie dwa dni bez pytania.
  Konkurs przyczynił się do integracji klas, ujawnił nowe talenty aktorskie i muzyczne. Zmaganiom finałowym towarzyszyły śmiech, radość i iście wiosenna atmosfera.