W naszej szkole aż roi się od talentów. Mamy tu niesamowitych aktorów, genialnych naukowców, zabawnych nauczycieli, mnóstwo pięknych dziewczyn i równie przystojnych chłopaków i wielu  innych uzdolnionych, którzy rozwijają swoje pasje w murach naszej szkoły. Właśnie z tego powodu, postanowiliśmy otoczyć blaskiem fleszy najlepszych z najlepszych.

Dnia 3.03.2015 r. zorganizowaliśmy "Galę Strefy Młodych". Nagrodziliśmy uczniów i nauczycieli w następujących kategoriach :

- "Szkolny Einstain" - Paulina Salacha
- "Nauczyciel z pasją" - Pani Agnieszka Wójcik
- "Szkolne Ciacho"- Grupa schodowa (Mateusz Tobiasz, Krzysztof Jedziniak, Krystian Zegarowski, Patryk Mamroł)
- "Aktywny Mundurowiec"- Patryk Baran
- "Młody Duchem" - Pani Marzena Sikora
- "Najładniejsza Dziewczyna" - Karolina Gaj
- "Wokalista"- Michał Wiśniewski
- "Tekściarz"- Pani Barbara Żytniak
- "Sportowiec"-Jakub Podgórski
- "Szkolny Aktor"- Michał Soboń i Kamil Skicki
- "Stylóweczka" - Mateusz Golec

Gratulujemy wszystkim nominowanym i naszym zwycięzcom.

Uroczystość swoimi występami uświetnili; uczniowie kl. IIIc, Michał Wiśniewski i Patrycja Nocek,

Wkrótce na naszej stronie gazetk "Strefa młodych" na facebooku ukaże się pełny filmik z "Gali Strefy Młodych ". Zapraszamy :)