Dnia 27 listopada 2014r. w naszym liceum odbyły się po raz pierwszy zajęcia z ekspertami walki wręcz (Zdzisławem Patrzałkiem, Grzegorzem Wyszomierskim), instruktorami (Sylwestrem Koniecznym, Rafałem Borowskim) oraz asystentami instruktorów (Patrykiem Raczyńskim, Radkiem Kłębowskim, Arturem Jóźwiakiem) Polskiego Systemu Walki Wręcz HALLER.

W treningu udział wzięli uczniowie klas mundurowych, mianowicie: klasa I „c” (policyjno-strażacko-wojskowa), klasa I „d”(policyjno-strażacko-ratownicza) oraz klasa II „c” (policyjno-strażacko-wojskowa). Po wyczerpujących ćwiczeniach praktycznych, uczestnicy udali się na salę gimnastyczną w celu obejrzenia prezentacji multimedialnej na temat działalności PSWW HALLER. Zajęcia z walki wręcz na kompleksie sportowym „Orlik„ dostarczyły uczniom naszej szkoły wielu niezapomnianych wrażeń oraz pozytywnych emocji.  Blisko 80 zainteresowanych adeptów utworzyło sekcję, która będzie uczestniczyć w kolejnych ćwiczeniach, mający6ch się odbyć już 17 grudnia 2014r.

Składamy serdeczne podziękowania dla ekspertów, instruktorów oraz ich asystentów PSWW HALLER, mając nadzieję na dalszą owocną współpracę.