Dnia 21 marca jak co roku, z okazji pierwszego dnia wiosny w Naszej Szkole odbył się wewnątrzkolny konkurs „Klasa Asów”, którego celem jest wyłonienie największych szkolnych talentów.

Współzawodnictwo klasowe dotyczyło następujących konkurencji:
1. Sportowa (piłka siatkowa).
2. Kategoria plastyczna- każda klasa miała za zadanie przygotować plakat będący jej reklamą.
3. Kategoria teatralno - recytatorska – uczniowie w tej kategorii mieli za zadanie przygotować jedną scenkę (dialog, skecz) oraz jeden wiersz.
4. Kategoria  wokalno – instrumentalna – każda z klas przygotowała piosenkę o swojej klasie.
      W każdej z wyżej opisanych kategorii  klasy oceniane były przez powołane do tego jury. Za każdą z konkurencji były przyznawane punkty. Suma uzyskanych punktów zdecydowała
o wyłonieniu najlepszej klasy.
       Pierwsze miejsce w konkursie „Klasa Asów” zdobyła klasa II c, dla której szkoła ufundowała dopłatę do wycieczki klasowej w wysokości 300 zł.
Drugie miejsce zdobyła klasa II b, dla której nagrodą jest dopłata do wycieczki w wysokości 150 zł.
      Trzecie i czwarte miejsce zajęły klasy I a i II a, w nagrodę klasy wezmą udział w Konkursie Teatralnym organizowanym przez Naszą Szkołę w Jasielskim Domu Kultury.
      Konkurs przyczynił się do integracji klas, ujawnił nowe talenty aktorskie i muzyczne. Zmaganiom finałowym towarzyszyły śmiech, radość i iście wiosenna atmosfera.