19 kwietnia odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg". Celem konkursu było propagowanie wiedzy o integracji europejskiej oraz przybliżenie historii członkostwa Polski w Unii Europejskiej z okazji 20-lecia przystąpienia do wspólnoty europejskiej naszego kraju.
📣Aż 17 uczniów naszego liceum zakwalifikowało się i wzięło udział w II etapie konkursu w gmachu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

A byli to: Michał Janik (1a), Maja Mitrut (1d), Aleksandra Śliż (1d), Kacper Chochołek (1d), Mateusz Telma (1d), Konrad Bajorek (2c), Jakub Burnatowski (2c), Julia Kowalska (2c), Weronika Lechwar (2c), Kacper Henzel (2c), Kacper Bigos (2c), Maciej Lechwar (2c), Julia Adamowicz (2d), Kacper Pruchnik (3c), Dominik Prokop (3c), Hubert Szeląg (3c), Dominik Zyguła (3c).
  Serdecznie gratulujemy!👏
 W ramach naszego pobytu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania uczestniczyliśmy również w wykładach na temat edukacji przyszłości i znaczenia Unii Europejskiej, zapoznaliśmy się z ofertą uczelni oraz czynnie braliśmy udział w zajęciach kreatywnych.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Gwiezdny Krąg