Uczniowie Kołaczyckiego Liceum nie zawiedli i tym razem, meldując się w komplecie w Centralnym Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej w Szczytnie. Pięcioro uczniów z klasy mundurowej  z powodzeniem zakończyło rywalizację w kolejnych dwóch etapach: międzyszkolnym i międzywojewódzkim XIV edycji powyższej olimpiady i zakwalifikowało się do grona 30 najlepszych uczniów w Polsce. Są to: Gabriela Grygiel, Dominika Płaziak, Nikola Byczek, Mateusz Boczar i Miłosz Czajka. Wkrótce, bo już 14 kwietnia, rozpoczną finałową batalię o indeksy do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie ustnym i sprawnościowym, który odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.