Powiatowy Przegląd Teatralny Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Jasielskiego zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach i Jasielski Dom Kultury

   Powiatowy Przegląd Teatralny, który odbył się  7 listopada b. r. w Jasielskim Domu Kultury, w tym roku przebiegał pod hasłem „A to Polska właśnie…” i wpisywał się w uroczyste obchody „Roku dla Niepodległej”. Patronat Honorowy nad Przeglądem objęli: Podkarpacki Kurator Oświaty - Pani Małgorzata Rauch, Starosta Jasielski - Pan Adam Pawluś, Burmistrz Kołaczyc -Pani Małgorzata Salacha.

Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija.

    Miesiąc listopad jest okazją do wspomnień o tych, których już nie ma wśród nas.  Każde wspomnienie niesie ze sobą duży ładunek emocji, w każdym zapisuje się pamięć o ludziach, sytuacjach, przeżyciach…  Dzięki wspomnieniom Ci, którzy odeszli żyją… Dlatego zachęcamy do zamieszczania na szkolnym Facebooku wspomnień o Zmarłych Profesorach, Pracownikach,  Kolegach i Koleżankach z Kołaczyckiego Liceum oraz zdjęć, kartek z pamiętników, wpisów itp.

  Dnia 27 października 2017r.  dyrektor szkoły, Antoni Salacha wziął udział  w Święcie Terenowych Organów Administracji Wojskowej Województwa  Podkarpackiego w Mielcu, podczas  którego otrzymał odznakę „Pracodawca Zasłużony dla Obronności Państwa” – ryngraf.

   Absolwent Liceum w Kołaczycach, Pan Piotr Nowiński ponownie zaznaczył pozytywne relacje ze szkołą. W czasie spotkania z dyrektorem Antonim Salachą przekazał szkole pamiątkowy medal upamiętniający stulecie urodzin Marii Skłodowskiej – Curie.

×

Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd