Dnia 15 listopada 2018 roku o godzinie 1600 odbędzie się w szkole, na sali gimnastycznej spektakl pt. "Niepodległa" dla społeczności szkolnej i rodziców.

O godzinie 1630 odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

W VI Dyktandzie Niepodległościowym, zorganizowanym przez Fundację ,,Zawsze razem” i ,,Stowarzyszenie Polonistów’’, wzięło udział 1200 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego.

W roku szkolnym 2018/2019 Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli zorganizował I Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod nazwą "Niepodległa w literaturze - Stefan Żeromski "Przedwiośnie".

Wśród nagrodzonych osób jest nasza uczennica:

I MIEJSCE zajęła Sypień Katarzyna - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kołaczycach

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach bierze udział w konkursie „200 książek do wygrania”. Dzięki tej akcji biblioteka szkolna może pozyskać nowości wydawnicze.

To Wy decydujecie, które biblioteki dostaną książki.

Głosowanie trwa od 8 listopada 2018r.

do 7 grudnia 2018r.

Kliknij na link i zagłosuj na Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach

www.novaedita.com/konkurs

Dziękujemy!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!