W dniu 7 marca 2017 roku odbyły się uroczystości związane z 98 rocznicą śmierci Leopolda "Lisa" Kuli w Rzeszowie. Bohater Leopold Kula walczył pod pseudonimem "Lis", był majorem piechoty Wojska Polskiego, Kawalerem Orderu Virtuti Militari, pośmiertnie awansowany do stopnia pułkownika. W ramach obchodów odbyło się uroczyste "Przyrzeczenie Strzeleckie" połączone z "Przyrzeczeniem Orląt".

Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentował pododdział złożony z 37 młodych Strzelców pod dowództwem druż. Anity Zacharko. Punktem kulminacyjnym uroczystości było odczytanie przyrzeczenia "Roty" przez Leopolda Kulę, bratanka Patrona Strzeleckich Organizacji w asyście dowódców jednostek i dyrektorów szkół z klasami mundurowymi i oddziałami "Strzelca". Wielkim zaszczytem był fakt, iż uczeń z naszej szkoły Dominik Krajewski, za wzorową postawę strzelecką został oddelegowany do złożenia przyrzeczenia na Sztandar.