W ostatnich dniach otrzymaliśmy wyniki naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie Sprachdoktor organizowanym przez Łowcy Talentów - JERSZ.  Z całej Polski wzięło w nim udział 5257 uczniów. Młodzież naszej szkoły bardzo dobrze się spisała uzyskując czołowe wyniki w województwie podkarpackim, z którego w konkursie udział wzięło 250 osób. Nasze uczennice zajęły jedne z pierwszych miejsc: Agnieszka Prokop 3 miejsce w województwie, Oliwia Michalec 6 miejsce w województwie, a Maria Hynek 22. Agnieszka Prokop i Oliwia Michalec otrzymały ponadto dyplom uznania za bardzo dobry wynik  w konkursie uzyskując 84,38% oraz 82,14% wszystkich możliwych do zdobycia punktów. Dobre wyniki naszych uczniów sprawiają wielką radość i motywują do dalszej pracy.