W tym miejscu chcemy mówić o różnych pozaszkolnych osiągnięciach i aktywnościach naszych uczniów. Chcemy,  by też oni sami opowiedzieli o swoich pasjach i zainteresowaniach. W końcu „nie samą szkołą człowiek żyje”.

Na początek – „osobowości” z  klasy pierwszej. Dopiero od kilku miesięcy są w naszej szkole, a już dali się poznać jako  młodzi, aktywni, osiągający sukcesy na różnych polach. Niech zarażają swoimi pasjami!

  • Adrian Bałucki – uczeń klasy pierwszej - znany pewnie wszystkim fanom „Voica”, choć zakończył już przygodę z programem, to śpiewania nie porzucił. Rozwija swoją pasję, ćwiczy i koncertuje.  „Sławę” wykorzystuje w szlachetnych sprawach: w ostatni weekend wziął udział w koncercie charytatywnym w Sierpcu na rzecz chorej dziewczynki . Na ręce dyrektora szkoły wpłynął list z podziękowaniem od organizatorów koncertu.

  • Niektórzy lubią poezję – mówi z przekonaniem Wisława Szymborska. Zaliczyć do tego grona na pewno można Jonatana Maciejowskiego, który od kilku już lat, z dużymi sukcesami, „trenuje”recytację. Zdobył właśnie wyróżnienie I stopnia na Turnieju Jednego Poety im. Ewy Lis w Przemyślu.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd