W dniu 19 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Po mszy świętej uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej szkoły, gdzie odbyła się uroczystość. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego.

Następnie, Dyrekcja w raz z wychowawcami klas, rozpoczęła uroczyste wręczenie nagród dla uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz zostali laureatami konkursów. Po części oficjalnej przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli życzenia i podziękowania na ręce Dyrekcji po czym wręczyli kwiaty Gronu Pedagogicznemu.

Drodzy uczniowie życzymy Wam spokojnego i bezpiecznego wypoczynku podczas przerwy wakacyjnej i abyśmy wypoczęci i z nowym zapałem do nauki spotkali się w nowym roku szkolnym.