Po raz kolejny nasza szkoła otworzyła  dla Gimnazjalistów i Uczniów klas ósmych oraz ich Rodziców  swoje drzwi, aby  mogli zobaczyć, poczuć, „dotknąć szkoły”,  spotkać się z nauczycielami i starszymi kolegami.  Nawet kapryśna ostatnio aura nie była w stanie pomieszać organizatorom szyków. Liczni odwiedzający szkołę uczniowie mogli nie tylko bliżej zapoznać się z ofertą edukacyjną, ale także doświadczyć panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji każdego ucznia.

Przygotowano dla nich szereg atrakcji: zajęcia językowe, pokazy chemiczne, prezentacje artystyczne. Mogli także zobaczyć Strzelców w akcji, spróbować swoich sił w strzelaniu  czy przyjrzeć się bliżej trudnej pracy  strażaków. 

  Dyrektor Szkoły, otwierając imprezę, wskazał na osiągnięcia dydaktyczne i pracę wychowawczą szkoły. Ale to uczniowie mówili najwięcej o szkole, do której uczęszczają bądź uczęszczali. Absolwenci, wspominając czas spędzony w murach Kołaczyckiego Liceum, wskazali na te obszary funkcjonowania szkoły, które zaważyły na ich dalszym życiu. Wiedza, pasja i więzi – to trzy filary, na których Kołaczyckie Liceum opierało i  nadal opiera swoją pracę.

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!