W dniu 12 kwietnia 2019r. odbył się XXIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny na szczeblu powiatowym, w którym nasza szkoła zajęła II miejsce. Kołaczyckie Liceum było reprezentowane przez Julię Janas, Bartosza Niklewicza oraz Oliwera Gondka.

 W turnieju rywalizowaliśmy w trzech konkurencjach: test znajomości przepisów ruchu drogowego, pierwsza pomoc przedmedyczna, indywidualna jazda samochodem na torze przeszkód.

  Przebieg turnieju był bardzo zacięty i wyrównany, a najbardziej widowiskowa konkurencja, czyli indywidualna jazda samochodem na torze przeszkód przyniosła wiele emocji, gdzie ostatecznie zwyciężył uczeń naszej szkoły Bartosz Niklewicz uzyskując najlepszy czas.

                                                                    Opiekun drużyny: Artur Gałuszka

DMC Firewall is a Joomla Security extension!