„Wolni od uzależnień” to kolejna edycja gminnego konkursu dla uczniów VI – VIII klas szkół podstawowych oraz III klas gimnazjum zorganizowanego przez naszą szkołę we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kołaczycach. W kategorii plastycznej zadaniem uczniów szkół z Gminy Kołaczyce było wykonanie plakatów techniką dowolną, prezentujących temat uzależnień. Finał Konkursu miał miejsce 7 lutego 2019r. w budynku Liceum Ogólnokształcącego.

Program spotkania obejmował prelekcję Pani Dyrektor Agnieszki Jamróz-Płaziak pt. „Uzależnienie – dziękuję, nie!”, spektakl profilaktyczny w wykonaniu młodzieży naszej szkoły, a przygotowany przez Panią Grażynę Żygłowicz oraz wręczenie nagród dla uczestników konkursu. Nagrodzeni zostali wszyscy, którzy wykonali pracę plastyczną, ale wśród wyróżnionych znaleźli się:

I miejsce – Zuzanna Michalec – Gimnazjum Kołaczyce

II miejsce – Nicola Lechwar – Zespół Szkół Społecznych w Sowinie

III miejsce –Julia Ochałek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Wyróżnienia: Sylwia Samborska i Dominika Hedrych (Kołaczyce), Julia Turek(Sieklówka), Julita Zięba i Kinga Michalska (Sowina).

DMC Firewall is a Joomla Security extension!