Podobnie jak w poprzednich latach, młodzież ze Szkolnego Koła PCK, pod opieką Pani Marzeny Sikory, przygotowała Jasełka, które zostały wystawione w Domu Pogodnej Starości „Nazaret” w Kołaczycach. Zostaliśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjęci przez mieszkańców oraz opiekunów. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy oraz integrowaliśmy się z podopiecznymi.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali się do występu, co też skutkowało pozytywnymi odczuciami wśród widzów. Wielką przyjemność sprawił nam fakt, iż Jasełka wywołały falę radości i szczęścia wśród odbiorców. Gościnne występy miały na celu zacieśnienie stosunków interpersonalnych oraz chęć dzielenia się radością przeżywania Świąt Bożego Narodzenia z innymi.