W dn. 04.12.2018r. w Jaśle w ramach powiatowej licealiady  szkół ponadgimnazjalnych odbyły się zawody w siatkówce chłopców. Drużyna z LO Kołaczyce im. Marii Skłodowskiej-Curie w składzie: Szymon Golec, Jakub Kalita, Jakub Nowicki, Dawid Szczepanik, Dawid Strojek, Bartosz Niklewicz, Hubert Lesiak i Mikołaj Konopacki rozegrała mecze w ZS Nr.3 w Jaśle (Chemik) z drużynami  z ZSUiS  Jasło i ZS Nr.3 w Jaśle.

  Po zaciętej walce nasza szkoła wywalczyła I miejsce w grupie i awans do finałów odbywających się tego samego dnia w ZST w Jaśle. Rywalizowała tam z drużynami z ZSB i ZST. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności i ostatecznie nasza drużyna zdobyła II miejsce. Wszyscy byli bardzo zmęczeni, lecz zadowoleni z wyniku. Trenerem drużyny był Artur Gałuszka.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd