W związku z kontynuacją współpracy  naszej szkoły z międzynarodową organizacją studencką AIESEC gościmy w naszej szkole dwóch studentów: Nofila z Pakistanu i Iuana z Rumunii. Obydwaj studiują  w swoich krajach biznes i finanse, natomiast kilkadziesiąt dni swoich wakacji spędzą w Polsce poznając naszą kulturę, historię i język oraz dzieląc się bogatymi informacjami na wszelkie tematy związane z ich krajami podczas przygotowanych przez nich prezentacji, lekcji czy też prywatnych kontaktów z uczniami. 
   Nasi goście zakwaterowani są u rodzin uczniów, co pomaga im poznać styl życia Polaków, ich nawyki żywieniowe, sposób spędzania czasu wolnego, hobby, upodobania młodzieży czy też warunki mieszkaniowe w naszym kraju. Ich pobyt cieszy się dużą popularnością zarówno w szkole jak i w lokalnym środowisku i -miejmy nadzieję- pomaga przezwyciężać stereotypy, poszerza wiedzę, uczy tolerancji i przede wszystkim mobilizuje do komunikacji w języku angielskim. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!