Wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły!

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach zostało wyróżnione przez Plebiscyt Branżowy Orły Edukacji. Plebiscyt ten polegał na przeskanowaniu ponad 3,8 miliona stron internetowych takich jak: Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie zostało przeanalizowanych około 753 tysiące uczniów w Internecie.

Nasza szkoła otrzymała w tej klasyfikacji ocenę 8,4 na 10, wzięte zostały pod uwagę oceny
z następujących portali:

Google Maps: ocena: 3,4

Facebook: ocena: 4,6

Dzięki tym ocenom Liceum w Kołaczycach otrzymało status wyróżnienia w lokalizacji: powiat jasielski.

Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie to, jest efektem ciężkiej i systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni uczniowie, wypowiadający się pozytywnie na temat szkoły.

XI WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJO PUCHAR DYREKTORA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W KOŁACZYCACH

Wręczono nagrody „Bene Meritus – dobrze zasłużony”

Dziesięciu  uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu odebrało dzisiaj wyróżnienia „Bene Meritus – dobrze zasłużony” przyznane przez Zarząd Powiatu w Jaśle. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle. Wyróżnieni uczniowie swoje nagrody otrzymali z rąk Starosty Jasielskiego - Adama Pawlusia.

IV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach PCK

Nasza szkolna drużyna pierwszej pomocy w składzie: Adriana Rak, Ilona Szymańska, Aleksandra Bober, Weronika Czerkowicz oraz Patrycja Wesołowska, pod opieką pani Marzeny Sikory, reprezentowała szkołę i powiat jasielski w etapie wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Zawody odbyły się w Rzeszowie, gdzie rywalizowało ze sobą osiem drużyn. Nam przypadło w udziale miejsce czwarte, chociaż walkę o podium dziewczyny przegrały jednym punktem. Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku i ogromnej wiedzy życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/helper.php on line 68

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/tmpl/_rquote.php on line 15

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek