12 czerwca 2018 r. w Senacie RP odbył się finał konkursu „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień”, którego organizatorem był Senacki Zespół Strażaków.  Grupa uczniów z klasy mundurowej Kołaczyckiego Liceum znalazła się w gronie najlepszych. Konkurs był adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych i składał się z dwóch etapów: okręgowego i ogólnopolskiego.

 12.06.2018r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach uczestniczyli w podsumowaniu projektu „Młodzież i Przedsiębiorczość”, w którym brali udział przez cały mijający rok szkolny. Projekt realizowany był przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim oraz Miastem Jasło i Gminą Kołaczyce.

Tym razem grupa uczniów z klasy mundurowej -  II d wzięła udział  w konkursie zorganizowanym przez Senacki Zespół Strażaków pt. ,,BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE NA CO DZIEŃ”. Przedmiotem oceny był nagrany przez nich filmik edukacyjny wpisujący się w hasło: ,,NA STRAŻY NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA”, który został wyróżniony przez jury w etapie okręgowym. Teraz już tylko ogólnopolski finał, na który zostaliśmy zaproszeni do Senatu RP już w najbliższy wtorek 12 czerwca 2018 roku.

  Klasa mundurowa z LO Kołaczyce uczestniczyła w ćwiczeniach w JRG Jasło. Uczniowie zapoznali się ze sprzętem, specyfiką służby oraz zadaniami jednostki na terenie powiatu

W dniu 5 czerwca 2018 r. o godz. 16:00 (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I-II.

Serdecznie zapraszamy.

Our website is protected by DMC Firewall!